Start-upy

Obsługujemy start-upy od A do Z – zarówno te zakotwiczone na rynku, jak i te w fazie projektowej, a nawet koncepcyjnej. Prowadzimy pełen proces założenia start-upu w tym przygotowania founders agreement, pozyskania finansowania, zawarcia umowy z inwestorami, pozyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń i wymogów, rejestracji znaku towarowego itp. Doradzamy także na etapie sprzedaży biznesu oraz jego dokapitalizowania i przejęcia.

Dlaczego właśnie my? Jesteśmy młodzi, zdolni i innowacyjni. Sami inwestujemy na rynku. Rozumiemy Twój produkt oraz wszelkie aspekty Twojego biznesu. Nadążamy. Komunikujemy się w przystępny sposób. Nie zabieramy Twojego czasu gdy nie jest to konieczne. Ty ulepszaj swój produkt – a my zajmiemy się formalnościami. Nie spowalniamy Cię.

W czym możemy pomóc

  • Bieżąca obsługa prawna start-upu
  • Proces założenia start-upu – wybór optymalnej formy prawnej, rejestracja, przygotowanie dokumentów wewnętrznych (umowy spółki; regulaminu zarządu; regulaminu zgromadzeń wspólników; porozumień wspólników)
  • Przygotowanie i negocjowanie umów inwestycyjnych, także typu Venture Capital / M&A
  • Opracowanie i wdrożenie regulaminów usług, serwisów i aplikacji, dokumentacji prawnej Strony Internetowej i ochrony danych osobowych
  • Audyt prawny związany z wdrożeniem nowej usługi, aplikacji albo ich użyteczności
  • Rejestracja znaku towarowego
  • Ochrona biznesu przed nieuczciwą konkurencją
  • Kojarzenie startupów z inwestorami, funduszami private equity, venture capital, aniołami biznesu.

Skontaktuj się

Łukasz Jaśkowiak

Adwokat | Partner Zarządzający
l.jaskowiak@jaskowiak-nadra.pl +48 510 296 656

Wybrane projekty

Pozyskanie finansowania dla działającego już start-upu

Dokonanie przekształcenia prowadzonego start-upu w formie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę kapitałową, co dało możliwość zainwestowania w start-up prywatnym inwestorom.

Uzyskanie dofinansowania na rozwój działalności z funduszy unijnych

Pełne wsparcie start-upu w procesie uzyskiwania dofinansowania ze środków unijnych, bieżąca obsługa w zakresie rozliczania i ewentualnych sporów.

Przygotowanie umowy inwestycyjnej

Przygotowywanie umowy typu convertible note dla inwestora zagranicznego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przed inwestycją przygotowaliśmy spółkę do due diligence inwestora, co znacznie przyspieszyło proces inwestycyjny.

Informator dla
Start-upy