Klienci indywidualni

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prawnym wsparciu klientów indywidualnych (właścicieli firm rodzinnych, indywidualnych inwestorów, czy też po prostu osób nie będących przedsiębiorcami). Zajmujemy się zabezpieczeniem kapitału oraz jego inwestowaniem. Wspieramy procesy inwestycyjne, sukcesję w firmach rodzinnych oraz sukcesję międzypokoleniową i planowanie spadkowe. Pomożemy zbudować, wcielić w życie i kontynuować Twoją wizję biznesu gdy nie będziesz w stanie już sam nim zarządzać. Jako jedna z nielicznych Kancelarii w Polsce oferujemy także usługę typu „family lawyer” tj. dedykowanego prawnika do opieki prawnej nad sprawami Twojej rodziny.

W czym możemy pomóc

  • zabezpieczenie prawne inwestycji kapitałowych;
  • audyt prawny ryzyk inwestycyjnych;
  • nadzór inwestycyjny (monitoring struktur kapitałowych i inwestycyjnych, pełnienie funkcji w radach nadzorczych, raportowanie);
  • sukcesja firm rodzinnych, w tym planowanie sukcesji i jej przygotowanie;
  • planowanie spadkowe;
  • obsługa prawna rodziny.

Skontaktuj się

Łukasz Jaśkowiak

Adwokat | Partner Zarządzający
l.jaskowiak@jaskowiak-nadra.pl +48 510 296 656

Bartosz Nadra

Adwokat | Partner Zarządzający
b.nadra@jaskowiak-nadra.pl +48 504 218 095

Wybrane projekty

Sukcesja znanej rodziny

Prawnik Kancelarii doradzał w zakresie płynnego przekazania majątku oraz prowadzonej działalności następcom tworząc własną koncepcję sukcesji m.in. poprzez pomoc w przygotowaniu i okresowej aktualizacji testamentu, opracowania planu sukcesji, jak również rozwiązań zapewniających transfer majątku oraz biznesu – z wykorzystaniem fundacji prywatnych czy trustów.

Zabezpieczenie inwestycji finansowej

Prawnik Kancelarii brał udział w wieloetapowym procesie negocjacyjnym umowy inwestycyjnej dotyczącej lokowania kapitału na rynkach europejskich.

Monitoring inwestycji

Prawnicy Kancelarii prowadzą bieżący monitoring operacyjny i finansowy podmiotów zależnych – pomoc w nadzorowaniu i zarządzaniu inwestycjami rodzinnymi.

Informator dla
Klienci indywidualni